NOWOŚCI

27.03.2017r., Lublin REKRUTACJA DO PROJEKTU DOTACYJNEGO Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw poleca

"Dotacje szansą na rozwój przedsiębiorczości w województwie lubelskim". W dn. 16.03. – 14.04.2017 odbędzie się rekrutacja osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

15.03.2017r., Lublin Be The Change! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Projekt realizowany ze środków Erasmus+, odbędzie się w dniach: 22.04.2017-28.04.2017 w Nasutowie koło Lublina. Weźmie w nim udział 30 osób, na co dzień aktywnie działających w różnych organizacjach, bądź rozpoczynających swoją przygodę z NGO. Przedział wiekowy uczestników to 18-30 lat, pochodzić będą z 5 krajów: Polski, Francji, Rumunii, Włoch i Litwy.

WIĘCEJ INFORMACJI

21.02.2017r., Lublin Spotkanie rekrutacyjne projektu „Pomysł + dotacja – sukces na rynku pracy!” Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W dn. 1.03. – 13.03.2017 odbędzie się rekrutacja osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

WIĘCEJ INFORMACJI

Gorąco zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem funduszy europejskich na założenie własnej działalności na bezpłatne spotkania organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w dniach 23.02.2017 oraz 28.02.2017.

WIĘCEJ INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy zagranicznych studentów lubelskich uczelni na seminarium informacyjne dotyczące zatrudniania cudzoziemców w Polsce, a także na warsztaty przedsiębiorczości zatytułowane „Mój Biznes”.

WIĘCEJ INFORMACJI

STYCZEŃ 2017, Lublin "Rozstrzelany świt"
Piotra Apolinarskiego
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Zapraszamy na wernisaż "Rozstrzelany świt" Piotra Apolinarskiego - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, 23 stycznia 2017 godz. 18.00. Wystawa fotografii „Rozstrzelany świt" to relacja Piotra Apolinarskiego obrazująca wydarzenia ostatnich miesięcy w Syrii i Iraku. Fotoreporter odwiedzał kilkakrotnie obszary objęte konfliktem oraz obozy dla uchodźców w Libanie, Iraku i Turcji .

WIĘCEJ INFORMACJI

LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2016, Lublin XVI Regionalny Zjazd Szkolnych Klubów Europejskich Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Dnia 9 grudnia 2016 roku odbył się kolejny, XVI Zjazd Szkolnych Klubów Europejskich. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Europejski Dom Spotkań-Fundację Nowy Staw wraz z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct Lublin oraz z innymi organizacjami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Regionalnym Zjeździe Szkolnych Klubów Europejskich, który odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Tematem tegorocznego spotkania będzie tożsamość narodowa młodzieży w Unii Europejskiej i zagadnienia związane z międzynarodową solidarnością młodzieży.

WIĘCEJ INFORMACJI

14.11.2016 r., Lublin O pomocy humanitarnej i rozwojowej na Dniach Partnerstwa Wschodniego Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

O pomocy humanitarnej i rozwojowej na rzecz Ukrainy dyskutowaliśmy podczas III Dni Partnerstwa Wschodniego, które odbyły się w siedzibie Komitetu Regionów w Brukseli. Jednym z elementów wydarzenia była prezentacja lubelskiej inicjatywy „Razem z Ukrainą” jako przykładu dobrej współpracy, synergii i łączenia sił w celu rozwiązania ważnego problemu społecznego.

WIĘCEJ INFORMACJI

14.10.2016 r., Lublin Konferencja „Inkubator Przedsiębiorczości” za nami Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W dniu 25.10.2016 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyła się międzynarodowa konferencja podsumowująca 2 lata realizacji projektu „Inkubator Przedsiębiorczości”, współfinansowanego w ramach programu Erasmus+, KA2 Partnerstwa Strategiczne.

WIĘCEJ INFORMACJI

27.09.2016 r., Lublin - Nasutów Konferencja „Młodzi na rynku pracy” już za nami! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W dniu 27.09.2016 w sali S1 Lubelskiego Centrum Konferencyjnego na ul. Grottgera 2 w Lublinie odbyła się konferencja podsumowująca 2 lata realizacji projektu „Młodzi na rynku pracy”, współfinansowanego w ramach programu Erasmus+, KA2 Partnerstwa Strategiczne.

WIĘCEJ INFORMACJI

04.10.2016 r., Lublin - Nasutów Zapraszamy na kursy języka polskiego i program integracyjny dla cudzoziemców Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Chcesz dobrze nauczyć się języka polskiego? Jesteś studentem z zagranicy, rozmawiasz po polsku, ale chcesz zdobyć certyfikat znajomości języka polskiego nawet na poziomie C1? Jeśli tak, to dołącz do naszego projektu "Polski. To rozumiem!".

WIĘCEJ NOWOŚCI W 2016 ROKU
WYSZUKAJ Z GOOGLE NA STRONACH FUNDACJI