NOWOŚCI

Dzień Europy już za nami. Chociaż w przypadku Lublina były to raczej Dni Europy, które obchodziliśmy w zasadzie w trzech terminach. Ostatnim punktem programu podczas obchodzenia Dnia Europy było Europejski Rodzinny Piknik Rowerowy, zorganizowany w dniu 13 maja 2017r.

WIĘCEJ INFORMACJI

17.05.2017r., Lublin Dzień Europy w Lublinie Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw - EUROPE DIRECT Lublin

WIĘCEJ INFORMACJI

12.05.2017r., Lublin DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator Projektu

09.05.2017r., Lublin Be The Change! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Chcemy podzielić się z wami efektami naszego projektu wymiany międzynarodowej pt. BeTheChange! realizowanego ze środków programu Erasmus+ Projekt odbywał się w dniach 22-29 kwietnia 2017 w Nasutowie koło Lublina. Wzięło w nim udział 28 młodych osób, które na co dzień aktywnie działają w różnych organizacjach, bądź rozpoczynają swoją przygodę z NGO. Uczestnicy pochodzili z 5 krajów: Polski, Francji, Rumunii, Włoch i Litwy.

WIĘCEJ INFORMACJI

09.05.2017r., Lublin Weź udział w profesjonalnym szkoleniu „Be THE Leader” i rozwiń swoje kompetencje przywódcze! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Podczas sześciodniowego szkolenia poprowadzonego przez doświadczonych trenerów poznasz zasady autoprezentacji, stawiania sobie celów i realizowania ich. Nauczysz się budować zespół, podejmować działania promocyjne i upowszechniające. Dowiesz się co znaczy być dobrym i odpowiedzialnym liderem.

WIĘCEJ INFORMACJI

20.04.2017r., Lublin „Łańcuch Solidarności” czyli nasz najnowszy projekt wymiany polsko-litewskiej Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Właśnie ruszyły pierwsze działania związane z projektem „Łańcuch Solidarności” finansowanym przez Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. Głównym celem projektu jest promocja idei solidarności, działań lokalnych, wolontariatu, więzów międzyludzkich oraz przyjaźni polsko-litewskiej przez stworzenie łańcucha inicjatyw społecznych.

WIĘCEJ INFORMACJI

W imieniu Fundacji Nowy Staw oraz partnerów chcielibyśmy serdecznie zaprosić na debatę oksfordzką nad tezą. „Brexit osłabi spójność wewnętrzną Unii Europejskiej oraz jej pozycję na arenie międzynarodowej.”

WIĘCEJ INFORMACJI

27.03.2017r., Lublin REKRUTACJA DO PROJEKTU DOTACYJNEGO Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw poleca

"Dotacje szansą na rozwój przedsiębiorczości w województwie lubelskim". W dn. 16.03. – 14.04.2017 odbędzie się rekrutacja osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

WIĘCEJ INFORMACJI

21.02.2017r., Lublin Spotkanie rekrutacyjne projektu „Pomysł + dotacja – sukces na rynku pracy!” Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W dn. 1.03. – 13.03.2017 odbędzie się rekrutacja osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

WIĘCEJ NOWOŚCI W 2016 ROKU