AKTUALNOŚCI 2021 ROKU

05.07.2021 Mniej etykiet – więcej wartości!

Miło nam poinformować, że Fundacja będzie realizować projekt pt. „Mniej etykiet – więcej wartości!”. Celem projektu jest wzmacnianie dialogu międzykulturowego poprzez stworzenie warunków do otwartości i tolerancji wśród młodzieży.

WIĘCEJ INFORMACJI

2021 Mniej etykiet – więcej wartości!

Narodowy Hackathon Obywatelski w Europie Środkowo-Wschodniej

Narodowy Hackathon Obywatelski w Europie Środkowo-Wschodniej, który był częścią międzynarodowego projektu EuroChangeMakers, został zorganizowany przez Europejski Dom Spotkań oraz EUROPE DIRECT Lublin. Warsztaty odbyły się 25 października 2021 r. w godzinach: 10:00-14:00, w budynku Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

WIĘCEJ INFORMACJI

16.07.2021 Mniej etykiet – więcej wartości!

Uczestnicy polsko-ukraińskiej wymiany młodzieży pt. „Mniej etykiet – więcej wartości!” oraz Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, zapraszają na Happening, który odbędzie się w dniu 17 lipca 2021 roku w Ogrodzie Saskim o godz. 12.

WIĘCEJ INFORMACJI

20.07.2021 Mniej etykiet – więcej wartości!

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw we współpracy z partnerską organizacją NGO „Great idea” z Ukrainy zrealizowała projekt pt. „Mniej etykiet – więcej wartości!”. Projekt odbył się w dniach 11-18.07.2021 w ośrodku Dom Nasutów pod Lublinem. Celem wymiany było wzmacnianie dialogu międzykulturowego poprzez stworzenie warunków do otwartości i tolerancji wśród młodzieży. W ramach projektu uczestnicy mieli warsztaty historyczno-kulturoznawcze „Kultura słowiańska, jako podstawa kształtowania wspólnych wartości Polski i Ukrainy”, warsztaty integracyjne, a także master class z profesjonalnym fotografem. Warsztaty pomogły uczestnikom przypomnieć o naszych wspólnych korzeniach słowiańskich, które były jedną z podstaw do kształtowania wspólnych wartości.

20.11.2021 My digital skills – Practical workshop

Zapraszamy serdecznie wszystkich na warsztaty pt. „My digital skills – Practical workshop”. Warsztaty odbędą się 1 grudnia na platformie ZOOM.

Celem warsztatów jest zwalczanie analfabetyzmu medialnego, wzrost umiejętności posługiwania się narzędziami technologii informacyjno-komunikacyjnej oraz walka z fake newsami.

29.11.2021 My leadership skills – Practical workshop

Zapraszamy serdecznie wszystkich na warsztaty pt. „My leadership skills – Practical workshop”. Warsztaty odbędą się 8 grudnia na platformie ZOOM

Celem warsztatów jest rozwijanie kompetencji liderskich, umiejętności pracy w środowisku wielokulturowym a także produktywność i motywacja.

BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

„Ctrl+C – Ctrl+V”