AKTUALNOŚCI 2018 ROKU

(nr ogłoszenia 1140967)
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

WIĘCEJ INFORMACJI

wrzesień 2018r. Lublin Inscenizacja z okazji 155. rocznicy Powstania Styczniowego i 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw serdecznie zaprasza na historyczne widowisko plenerowe „Droga do wolności. Bohaterowie walk o niepodległość na Lubelszczyźnie”. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 25.09.2018 r. w miejscowości Nowy Staw koło Lublina.

WIĘCEJ INFORMACJI O INSCENIZACJI

wrzesień 2018r. Lublin KONWENT – REGIONALNA SIEĆ WSPÓŁPRACY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z SAMORZĄDEM TERYTORIALNYM Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw / OWES

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw zaprasza do udziału w wydarzeniu ,,KONWENT – REGIONALNA SIEĆ WSPÓŁPRACY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z SAMORZĄDEM TERYTORIALNYM”, które odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Pl. Teatralnym 1, w dniach 4-5 października 2018 r.

WIĘCEJ INFORMACJI

sierpień 2018r. Lublin REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ W LUBLINIE ZAPRASZA NA TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw / OWES

Razem z ROPS w Lublinie zapraszamy na Targi Ekonomii Społecznej, które odbędą się w dniach 7 8 września 2018 r. na Rynku Starego Miasta w Lublinie przy Trybunale Koronnym.

16.08.2018 Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018 - konkurs

Informujemy, iż ogłoszony został Konkurs o przyznanie certyfikatu Znaku Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018 mający na celu wyróżnienie tych podmiotów, które z powodzeniem łączą działalność ekonomiczną ze społecznym zaangażowaniem.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aktywnie współpracujące miasta – przyszłość młodego pokolenia

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw oraz Urząd Miasta Nowy Sącz są organizatorami konkursu dedykowanego wszystkim młodym, aktywnym liderom pochodzącym z Nowego Sącza i miast partnerskich. Organizowany konkurs: "Aktywnie współpracujące miasta – przyszłość młodego pokolenia " realizowany jest w ramach projektu Aktywnie współpracujące miasta – aktywne regiony.

Actively cooperating cities – the future of young generation

European Meeting Centre - Nowy Staw Foundation and Municipality of Nowy Sącz are the organisers of the competition that is dedicated to all young, active leaders form Nowy Sącz and its sister cities. The competition: "Actively cooperating cities – the future of young generation" is organised in the framework of the project Actively cooperating cities – active regions.

sierpień 2018r. Lublin "W zdrowym ciele zdrowy duch" Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

"W zdrowym ciele zdrowy duch" to ostatni polsko-litewski projekt wymiany młodzieży zrealizowany przez naszą Fundację i naszego partnera We Go Project z Litwy. Na przełomie czerwca i lipca 24 młode osoby z Polski i Litwy spotkały się w Nasutowie by wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi zdrowego stylu życia w swoich krajach.

WIĘCEJ INFORMACJI

sierpień 2018r. Lublin Dołącz do naszego Zespołu! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator projektów. Miejsce zatrudnienia: Lublin.
Główne obowiązki: realizacja projektów współfinansowanych z EFS , rekrutacja uczestników projektu, kontakty z Instytucją Pośredniczącą oraz Partnerami, obsługa klientów Fundacji, opracowywanie dokumentacji projektowej, obsługa logistyczno – organizacyjna szkoleń i organizacja zadań planowanych do realizacji w projekcie, przygotowywanie wniosków o płatność w części merytorycznej, wnioskowanie o zmiany we wniosku o dofinansowanie

WIĘCEJ INFORMACJI

maj 2018r. Lublin 25 lat minęło jak jeden dzień… Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

23 czerwca 2018 obchodziliśmy w Nasutowie jubileusz 25-lecia istnienia Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i uświetnili ten wieczór. Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy także tym, którzy nie mogli przybyć, ale przesłali nam moc serdecznych życzeń i pozdrowień z różnych części Polski i świata. Cieszymy się, że grono Przyjaciół Fundacji jest tak szerokie.

WIĘCEJ INFORMACJI

czerwiec 2018r. Lublin Zapraszamy na wystawę "Karol Ziemski bohater naszych ziem" Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W sobotę 23.06.2018 r., w Domu Nasutów, otwarto wystawę pt. „Karol Ziemski bohater z naszych ziem”. Otwarcia dokonał Sergiusz Kieruzel, były Prezes Towarzystwa Edukacji Patriotycznej im. gen. Karola Ziemskiego.

Wystawa dostępna dla zwiedzających w dniach 23.06.2018-15.07.2018. Wstęp bezpłatny.