AKTUALNOŚCI 2017 ROKU

20.04.2017r., Lublin „Łańcuch Solidarności” czyli nasz najnowszy projekt wymiany polsko-litewskiej Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Właśnie ruszyły pierwsze działania związane z projektem „Łańcuch Solidarności” finansowanym przez Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. Głównym celem projektu jest promocja idei solidarności, działań lokalnych, wolontariatu, więzów międzyludzkich oraz przyjaźni polsko-litewskiej przez stworzenie łańcucha inicjatyw społecznych.

WIĘCEJ INFORMACJI

11.04.2017r., Lublin Dzień Europy w Lublinie Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw - EUROPE DIRECT Lublin

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych już obchodach Dnia Europy w Lublinie!

WIĘCEJ INFORMACJI

21.02.2017r., Lublin Rekrutacja do projektu „Pomysł + dotacja – sukces na rynku pracy!” Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W dn. 1.03. – 13.03.2017 odbędzie się rekrutacja osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

WIĘCEJ INFORMACJI

15.02.2017r., Lublin Bezpłatne spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych dotacją na założeniem własnej działalności. Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Gorąco zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem funduszy europejskich na założenie własnej działalności na bezpłatne spotkania organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w dniach 23.02.2017 oraz 28.02.2017.

WIĘCEJ INFORMACJI

23.01.2017r., Lublin Seminarium informacyjne i Warsztaty Przedsiębiorczości „Mój Biznes” dla zagranicznych studentów Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Serdecznie zapraszamy zagranicznych studentów lubelskich uczelni na seminarium informacyjne dotyczące zatrudniania cudzoziemców w Polsce, a także na warsztaty przedsiębiorczości zatytułowane „Mój Biznes”.

WIĘCEJ INFORMACJI

19.01.2017r., Lublin "Rozstrzelany świt"
Piotra Apolinarskiego
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Zapraszamy na wernisaż "Rozstrzelany świt" Piotra Apolinarskiego, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, 23 stycznia 2017 godz. 18.00
Wystawa fotografii „Rozstrzelany świt" to relacja Piotra Apolinarskiego obrazująca wydarzenia ostatnich miesięcy w Syrii i Iraku. Fotoreporter odwiedzał kilkakrotnie obszary objęte konfliktem oraz obozy dla uchodźców w Libanie, Iraku i Turcji .