AKTUALNOŚCI 2018 ROKU

02 maja 2018r. Lublin Serdecznie zapraszamy na sportowe świętowanie Dnia Europy! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Chcesz na sportowo oraz rodzinnie świętować Dzień Europy? Lubisz wycieczki rowerowe w pięknej okolicy? Lubisz, gdy wokoło dzieje się coś ciekawego?
Jeśli tak, to zapraszamy na Europejski Piknik Rowerowy, który odbędzie się w sobotę w dniu 12 maja 2018 r. w Nasutowie pod Lublinem.

W programie tegorocznej imprezy przewidziano następujące atrakcje:

• przejażdżka wozami po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym
  • przejażdżki konne
  • pokaz kowalstwa historycznego
  • gry i zabawy dla całej rodziny
  • kącik malucha (malowanie twarzy, gry i zabawy animacyjne)
  • poczęstunek (bigos nasutowski, kiełbaski i kaszanka z grilla)
  • strzelanie z różnego rodzaju broni do tarczy

Uczestnicy wyruszą spod Galerii Olimp w Lublinie (Aleja Spółdzielczości Pracy 34, zbiórka na parkingu w wyznaczonej strefie, obok restauracji McDonald's) o godz. 11 i pod opieką doświadczonych rowerzystów ze Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" przejadą do Nasutowa. Wybrane trasa przejazdu o dystansie około 15 kilometrów jest dostosowana do możliwości zarówno dzieci, jak i dorosłych. Po zakończonym Pikniku uczestnicy wrócą do Lublina również w zorganizowanych grupach i pod opieką doświadczonych rowerzystów.
Do uczestnictwa w Pikniku zapraszamy oczywiście nie tylko rowerzystów! Do Nasutowa można przyjechać również samochodem i skorzystać z zaplanowanych przez nas atrakcji podczas Pikniku! Początek w Nasutowie przewidujemy ok. godziny 12.00.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza online

Zgłoszenia przyjmujemy do 10  maja do godziny 15.00.
Pierwszych sto osób otrzyma od nas opaski odblaskowe.

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

W przypadku osób, które chcą wziąć udział w naszym wydarzeniu, a nie ukończyły 16 lat, jest wymagana opieka rodzica/opiekuna.

Osoby w wieku 16-18 lat są zobowiązane przedstawić podpisane przez rodzica/opiekuna zezwolenie na udział osoby niepełnoletniej w "Europejskim Pikniku Rowerowym" wraz z deklaracją zwalniającą organizatora z odpowiedzialności za ewentualne doznane urazy wskutek nieszczęśliwego wypadku w czasie przejazdu rowerowego i Pikniku. Wszystkie dokumenty związane z piknikiem rowerowym są do pobrania na stronie www.europe-direct.lublin.pl

Przed startem podczas rejestracji każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę uczestnictwa Dlatego prosimy o przybycie już po godzinie 10.30. Można także przynieść wypełnioną kartę na miejsce startu.

DO POBRANIA:

ORGANIZATORZY