POWRÓT DO AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie
zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych!

Rekrutacja odbywać się będzie cyklicznie, w formie kolejnych tur naborów
dla  TYPU 1 od 01.03.2024 do 31.08.2024
dla TYPU 2 od 01.03.2024 do 31.05.2024
lub do uzyskania wymaganej liczby Uczestników/czek Projektu.

Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Biura projektu, tj. Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw, ul. 3 Maja 18/5a, 20-078 Lublin lub (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) w biurze bez barier architektonicznych przy ul. Krakowskie Przedmieście 28, 20-002 Lublin. W biurach przyjmowane będą dokumenty rekrutacyjne oraz udzielane informacje na temat realizacji projektu, czynne w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:30.

Formularz należy wypełnić komputerowo lub ręcznie (czytelnie, drukowanymi literami, w języku polskim), musi mieć wypełnione wszystkie wymagane pola oraz być podpisany przez osobę ubiegającą się o udział w projekcie, w miejscu wskazanym w formularzu.

Każdy z potencjalnych uczestników będzie musiał dostarczyć komplet uzupełnionych dokumentów rekrutacyjnych oraz niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikowalność. Złożone w terminie dokumenty będą na bieżąco weryfikowane przez Komisję Rekrutacyjną pod względem poprawności i kwalifikowalności kandydatów.

Po zakończonej rekrutacji w danym miesiącu, zostanie utworzona lista osób zakwalifikowanych do projektu w formie protokołu wyboru zgodnie z przyjętą punktacją w Regulaminie projektu oraz ewentualna lista rezerwowa. W sytuacji takiej samej liczby punktów o miejscu na liście rankingowej decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się oraz Ci, którzy się nie zakwalifikują do udziału w projekcie zostaną powiadomieni o tym fakcie drogą mailową, telefoniczną lub osobiście.

Formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami do pobrania znajdują się poniżej.

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Formularz zgłoszeniowy - typ 1

Formularz zgłoszeniowy - typ 3

Wzór umowy O UDZIELENIE WSPARCIA - typ 1