20.05.2015-22.05.2015 Warszawa Pierwsze spotkanie partnerów w projekcie – już za nami!
INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniach 20.05.2015-22.05.2015 w Warszawie odbyło się pierwsze międzynarodowe spotkanie partnerów realizujących projekt „Inkubator Przedsiębiorczości”. W spotkaniu wzięli udział eksperci ze wszystkich instytucji partnerskich uczestniczących w realizacji projektu.

Spotkanie miało na celu omówienie postępów w realizacji projektu, działań związanych z drugim etapem przygotowywania rezultatu pierwszego i całości rezultatu drugiego.

Każdy z partnerów przygotował ustny raport realizacji projektu i propozycję dalszego przebiegu.

Partnerzy zaplanowali także działania merytoryczne na najbliższe miesiące, a także przedyskutowali kwestie dotyczące promocji i upowszechniania projektu oraz ewaluacji działań i rezultatów projektu.

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Celem projektu „Inkubator przedsiębiorczości” jest przygotowanie schematu działania kompleksowego wsparcia dla absolwentów szkół zawodowych planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą, w postaci opracowanego modelu funkcjonowania Inkubatora przedsiębiorczości dostosowanego do ich specyficznych potrzeb. W ramach działań projektowych planowane jest opracowanie modelu funkcjonowania Inkubatora w partnerstwie strategicznym, wraz z opracowaniem narzędzi, które będą w nim wykorzystywane, a także zawierającego kompleksowy program i metodologię szkoleń dla kadry pracującej w inkubatorze.

Projekt "Inkubator Przedsiębiorczości" finansowany jest ze środków Programu Erasmus +

partnerzy projektu
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw (Lublin, Polska),
UHM Związek Zawodowy Pracowników (Floriana, Malta),
ETOK Estońskie Centrum Pracy (Tallin, Estonia).