REKRUTACJA DO PROJEKTU

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych!

Aplikuj do projektu

Rekrutacja do projektu prowadzona jest w okresie od 01.06.2021r. do 31.08.2021r.

Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres biura projektu: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, ul. 3 Maja 18/5a, 20-078 Lublin.
W przypadku osób z niepełnosprawnościami istnieje możliwość zgłoszenia się do projektu drogą telefoniczną (tel. 793 125 321)  lub po wcześniejszym uzgodnieniu terminu do Punktu Informacji Projektów Europejskich Fundacji Nowy Staw przy ulicy Krakowskie Przedmieście 28, 20 – 002 Lublin (lokal jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami).
Każdy z potencjalnych uczestników będzie musiał dostarczyć komplet uzupełnionych dokumentów rekrutacyjnych. Złożone w terminie dokumenty będą na bieżąco weryfikowane przez Komisję Rekrutacyjną pod względem poprawności i kwalifikowalności kandydatów.
Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną powiadomione telefonicznie/mailowo lub pocztą tradycyjną.
Formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami do pobrania znajdują się poniżej.

• formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie dane osobowe
  • deklaracja udziału w projekcie
  • zgoda na przetwarzanie danych NNW
  • oświadczenie rewitalizacja
  • ankieta usprawnień dla osób z niepełnosprawnościami
  • oświadczenie o statusie osoby bezrobotnej niezarejestrowanej
  • oświadczenie o statusie osoby biernej zawodowo
  • 0świadczenie o niskich kwalifikacjach
  • oświadczenie dotyczące wielokrotnego wykluczenia społecznego
  • oświadczenie o zamieszkaniu na terenach wiejskich
  • oświadczenie o przebywaniu w innej niekorzystnej sytuacji społecznej
  • regulamin projektu PBB!
  • zaświadczenie PO PŻ (wzór)

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO POBRANIA

PROJEKT "PRACA BEZ BARIER!"

Projekt „Praca bez barier!” jest współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020
Działanie 11.1 Aktywne włączenie Oś 11 Włączenie społeczne

Wartość projektu: 522 122,10 PLN,