NOWE KOMPETENCJE I UMIEJĘTNOŚCI

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie
zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych!

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie cyklicznie, w formie kolejnych tur naborów od 01.01.2024r.

Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Biura projektu ul. 3 Maja 18/5a, 20-078 Lublin lub (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) w biurze bez barier architektonicznych przy ul. Krakowskie Przedmieście 28, Lublin, w którym przyjmowane będą dokumenty rekrutacyjne oraz udzielane informacje na temat realizacji projektu, czynne w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:30.

Formularz należy wypełnić komputerowo lub ręcznie (czytelnie, drukowanymi literami, w języku polskim), musi mieć wypełnione wszystkie wymagane pola oraz być podpisany przez osobę ubiegającą się o udział w projekcie, w miejscu wskazanym w formularzu.

Każdy z potencjalnych uczestników będzie musiał dostarczyć komplet uzupełnionych dokumentów rekrutacyjnych. Złożone w terminie dokumenty będą na bieżąco weryfikowane przez Komisję Rekrutacyjną pod względem poprawności i kwalifikowalności kandydatów.

Każda kolejna tura rekrutacji do projektu będzie ogłoszona w Aktualnościach projektu. Po każdym naborze zostanie przygotowany protokół wyboru uczestników do projektu, zgodnie z przyjętą punktacją w Regulaminie projektu. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się oraz Ci którzy się nie zakwalifikują do udziału w projekcie zostaną powiadomieni o tym fakcie drogą mailowa, telefoniczną lub osobiście.

Formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami do pobrania znajdują się poniżej.

Regulamin projektu / PDF

Formularz zgłoszeniowy / PDF

Biuro projektu
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw