AKTUALNOŚCI 2019 ROKU

11.06.2019 ZJEDNOCZENI PRZEZ HISTORIĘ – POLSKO-LITEWSKA WYMIANA MŁODZIEŻY

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

• Szukasz dobrej okazji by móc spędzić tydzień z grupą zgranych osób całkowicie za darmo?
  • Chciałbyś polepszyć swoją znajomość języka angielskiego w najbardziej efektywny sposób?
  • Zamiast monotonnej nauki słówek i gramatyki wolisz rozmowę z ludźmi na tematy, które lubisz?
  • A może zależy Ci na powiększeniu liczby Twoich znajomych?

Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć rzeczy i uważasz, że zasługują one na pokazanie światu mamy właśnie ofertę dla Ciebie.

W dniach 25 czerwca – 1 lipca 2019 roku spędź czas na wymianie młodzieżowej w Nasutowie pod Lublinem. Nie musisz martwić się o żadne koszta! Zapewnimy Ci wszystko czego będziesz potrzebował.

• Wyżywienie,
  • Transport,
  • Tygodniowy pobyt w ośrodku konferencyjno-szkoleniowym Dom Nasutów
  • Warsztaty z ekspertami…

To wszystko całkowicie za darmo!

Naszym celem jest stworzenie monidła upamiętniającego 450-lecie Unii Lubelskiej. Ponadto w ramach przygotowań będziemy mieli możliwość dialogu z uczestnikami pochodzącymi z państw, które w skład tej Unii weszły tj. Polski i Litwy. To dobra okazja aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym ważnym wydarzeniu nie tylko w skali Naszego regionu, a przy okazji udowodnić wszystkim, że posiadasz niezwykły talent twórczy. Więcej informacji znajdziesz pod numerem telefonu 507 112 228 lub pisząc na adres mailowy: j.krzciuk@eds-fundacja.pl.

Projekt otrzymał dofinansowanie z Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji.

DO POBRANIA

Broszura wymiany / PDF