AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

16.10.2013 Lublin Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny
"Lublin i Münster w obiektywie – kościoły" rozstrzygnięty
Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw

Zapraszamy na otwarcie wystawy 50 najlepszych zdjęć kościołów z dwóch miast partnerskich – Lublina i Münster. Wystawa zostanie otwarta w środę 13 listopada o godz. 10.00 w lubelskim Ratuszu. Podczas wystawy wręczymy nagrody autorom trzech najlepszych prac.

Wystawę będzie można oglądać do 30 listopada. Te same zdjęcia zostaną pokazane w tym samym czasie też na wystawie w Münster.

Konkurs odbywał się równolegle w Lublinie i w Münster. Celem konkursu jest zacieśnienie współpracy pomiędzy miastami partnerskimi a także promocja Lublina w Niemczech i Münster w Polsce.

Nagroda dla autora najlepszej pracy to miesięczny kurs fotografii cyfrowej z możliwością zamiany na zniżkę w wysokości 500 zł na inne kursy w Lubelskiej Szkole Fotografii. Za drugie i trzecie miejsce przewidziane są nagrody rzeczowe.

Ponadto autorzy prac z 1, 2 i 3 miejsca będą mieli możliwość jednorazowych konsultacji fotograficznych w Lubelskiej Szkole Fotografii. Wszyscy autorzy 25 najlepszych prac dostaną zniżkę 20% na kursy i warsztaty w LSF.

Nagrody ufundowała Lubelska Szkoła Fotografii oraz Stowarzyszenie Obywatelskie Lublin-Münster.

Konkurs objęty honorowym patronatem Prezydenta Lublina, pana Krzysztofa Żuka.

Organizatorzy konkursu:

Stowarzyszenie Obywatelskie Lublin-Münster