AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

14.12.2012 do 31.03.2013 Poszukujemy prowadzących kurs NGO Master Instytut Rynku Pracy – Fundacja Nowy Staw

a

Poszukujemy prowadzących kurs NGO Master na terenie województwa mazowieckiego, pomorskiego i podkarpackiego. Tematyka kursów dotyczy standardów w organizacjach pozarządowych oraz różnych aspektów zarządzania organizacją. Kurs przeznaczony jest dla kadry zarządzającej i organów nadzoru sektora pozarządowego.

Poszukujemy ekspertów gotowych poprowadzić zajęcia w ramach kursu NGO Master w okresie grudzień 2012 – marzec 2013. Zachęcamy do kontaktu osoby z minimum 200 godzin doświadczenia trenerskiego w obszarze szkolenia lub zajmujące się daną tematyką łącznie minimum 5 lat w toku kariery zawodowej, czy aktywności społecznej.
Tematy zajęć:

• standard
  • nowoczesne zarządzanie
  • standard promocji
  • standard współpracy z otoczeniem
  • standard zarządzania zasobami ludzkimi
  • standard zarządzania finansami
  • monitoring i ewaluacja

Zgłoszenia przyjmujemy tylko na specjalnym kwestionariuszu zgłoszeniowym ngomaster.pl/kwestionariusz do 26 listopada 2012 do godziny 15.00. Inne dokumenty nie będą rozpatrywane. Tematy zajęć wraz z wymiarem czasowym wpisane są w kwestionariuszu zgłoszeniowym.

Szczegółowe terminy i miejsca szkoleń będą znane 30 listopada 2012 r. ze względu na prowadzone postępowanie konkurencyjności dotyczące miejsca realizacji kursu.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się najpóźniej 2 grudnia 2012 r.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu elektronicznego pod adresem: ngo@eds-fundacja.pl.

Projekt “NGO Master” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

DO POBRANIA