AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

12-13 04 2012 r. Zapisz się na dwudniowe szkolenie na temat programu
„Młodzież w działaniu” w Nasutowie
Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw ośrodek szkolący programu „Młodzież w działaniu” w województwie lubelskim serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat programu "Młodzież w działaniu" w dniach 12-13 kwietnia  2012 r.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zasadami programu "Młodzież w działaniu", wnioskiem o dofinansowanie oraz poznają dobre praktyki związane ze współpracą z programem. Ponadto na szkoleniu zostaną szczegółowo przedstawione zmiany w Programie na 2012 rok.

Szkolenia skierowane jest do osób z województwa lubelskiego nie posiadających jeszcze doświadczenia w realizacji projektów w ramach programu „Młodzież w działaniu”, osób pracujących z młodzieżą –, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, członków organizacji pozarządowych. Na szkolenie zapraszamy również liderów młodzieżowych, członków nieformalnych grup młodzieży, a także każdą młodą osobę działająca lub zamierzająca działać na rzecz społeczności lokalnej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2012 r. w Domu Spotkań w Nasutowie k/Lublina.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają materiały informacyjne oraz promocyjne programu „Młodzież w działaniu".

Zgłoszenia na wypełnionych formularzach prosimy nadsyłać do dn. 26 marca
na adres e.iwan@eds-fundacja.pl   w temacie maila wpisując: „Szkolenie regionalne - Lublin”

DO POBRANIA : Zgłoszenie / MS Word

Projekt jest współfinansowany ze środków
Programu „Młodzież w Działaniu” Unii Europejskiej.

www.mlodziez.org.pl