AKTUALNOŚCI 2006 ROKU

Lokalne rynki pracy województwa lubelskiego. Zagrożenia i perspektywy rozwoju. Konferencja pod patronatem Wojewody Lubelskiego Centrum Edukacji Społecznej

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU w KONFERENCJI

LOKALNE RYNKI PRACY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
ZAGROŻENIA I PERSPEKTYWY ROZWOJU

PATRONAT HONOROWY
WOJCIECH ŻUKOWSKI, WOJEWODA LUBELSKI

Szanowni Państwo

Pragnę zaprosić do udziału w konferencji, która podsumowuje prowadzony od początku 2005 roku przez Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw projekt badawczy pt. „Badanie potrzeb lokalnych rynków pracy w perspektywie zatrudnienia i rozwoju zasobów ludzkich”.
W ramach tego projektu przeprowadziliśmy obszerne badania ankietowe pracodawców, pracowników i młodzieży w 12 powiatach woj. lubelskiego. Ich wyniki pozwalają na rzetelne zdiagnozowanie wielu zjawisk na rynku pracy w naszym regionie. Mamy również nadzieję, że staną się pomocne w opracowywaniu strategii zmian zmierzających do pełnego i efektywnego zatrudnienia oraz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej.
Na konferencji zostaną zaprezentowane obszerne wyniki oraz przedstawimy raport z prowadzonych przez nas badań.

Konferencja odbędzie się 20 grudnia w Hotelu Unia – Mercure, al. Racławickie 12 w godz. 10.00 – 15.00.
Proszę o zgłoszenie uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 18 grudnia 2006.

Tomasz Różniak

Relacja z konferencji
Relacja z konferencji w witrynie Instytutu Rynku Pracy

PROGRAM KONFERENCJI