ZAPYTANIA OFERTOWE

ROZEZNANIE RYNKU – ZAKUP PODRĘCZNIKÓW

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw na terenie województwa świętokrzyskiego, na terenach wiejskich powiat ostrowiecki: Waśniów, Kunów, Ćmielów, Bodzechów, Bałtów; powiat opatowski: Wojciechowice, Tarłów, Sadowie, Opatów, Lipnik, Iwaniska, Baćkowice; powiat konecki: Stąporków, Smyków, Słupia, Ruda Maleniecka, Radoszyce, Gowarczów, Fałków; powiat kielecki: Raków, Pierzchnica, Mniów, Łopuszno, Łagów, Bodzentyn, w ramach projektu „Język to podstawa!” nr projektu RPSW.08.04.02-26-0072/17, planuje zrealizowanie dostawy, tj. zakup podręczników.

DO POBRANIA:

dokument PDF z treścią zapytania

JĘZYK TO PODSTAWA

PROJEKT „JĘZYK TO PODSTAWA!” REALIZOWANY JEST W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA LATA 2014-2020 DZIAŁANIE 08.04.02 PODNOSZENIE UMIEJĘTNOŚCI LUB KWALIFIKACJI OSÓB DOROSŁYCH W OBSZARZE ITC I JĘZYKÓW OBCYCH

WARTOŚĆ PROJEKTU WYNOSI: 825 325,75 ZŁ, W TYM WKŁAD UNII EUROPEJSKIEJ 701 526,89 ZŁ

www.europa.eu    www.efs.gov.pl