AKTUALNOŚCI 2023 ROKU

07.03.2023 Wschodni Kongres Młodych Liderów

Z ogromną przyjemnością informujemy o otwarciu rekrutacji na Wschodni Kongres Młodych Liderów, wydarzenie partnerskie Samorządowy Kongres Trójmorza 3Seas Local Government!

Wschodni Kongres Młodych Liderów to wydarzenie dedykowane osobom w wieku 18-35 i będzie odbywać się równolegle z Samorządowym Kongresem Trójmorza w dniach 16-18 maja 2023 roku w Lublinie. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Lubelskim Centrum Konferencyjnym oraz Centrum Spotkania Kultur.

Wschodni Kongres Młodych Liderów odbędzie formacie stacjonarnym. Kongres będzie prowadzony w formie paneli dyskusyjnych, debat oksfordzkich oraz różnego rodzaju spotkań. Do paneli dyskusyjnych zostaną zaproszone osoby ze świata biznesu, nauki, polityki, gospodarki, edukacji, przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji zajmujących się wymianami młodzieżowymi, a także reprezentanci Międzynarodowych Domów Spotkań w Polsce i za granicą.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla młodych do nawiązania międzynarodowych partnerstw, wyposaży ich w wiedzę, pewność siebie, pokaże nowe perspektywy, zainspiruje do działania, a także umożliwi pozyskanie nowych kontaktów.

Obszary tematyczne:

1. Bezpieczeństwo energetyczne państw Trójmorza.
  2. Dziedzictwo kulturowe państw Trójmorza.
  3. Umiejętności przywódcze lidera.
  4. Solidarność i społeczne zaangażowanie.
  5. Lider między Wschodem i Zachodem.
  6. Cyberbezpieczeństwo, innowacje.
  7. Zarządzanie przedsiębiorstwem.
  8. Współpraca w regionie Europy Wschodniej.
  9. Tożsamość narodowa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2023!

Formularz zgłoszeniowy: https://form.typeform.com/to/vTd0a361

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin oraz opis wydarzenia: https://drive.google.com/.../1ztfB7mFrzJ2a1074k3SDtLVbt3j...

Regulamin oraz opis wydarzenia