EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2020 ROKU
15.07.2020 EUROPEJSKI PIKNIK ROWEROWY

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym wydarzeniu sportowym!

Chcesz na sportowo oraz rodzinnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Lubisz wycieczki rowerowe w pięknej okolicy?
Lubisz, gdy wokoło dzieje się coś ciekawego?

Jeśli tak, to zapraszamy na Europejski Piknik Rowerowy, który odbędzie się w sobotę w dniu 1 sierpnia 2020 r. w Nasutowie pod Lublinem.

W programie tegorocznej imprezy przewidziano następujące atrakcje:

  • żyroskop, Trenażer Lotów Samolotowych (cywilna wersja trenażera lotniczego używanego w wojsku, lotnictwie i astronautyce, pozwalająca doświadczyć wrażeń, jakie towarzyszą podczas lotu);
  • kącik malucha (malowanie twarzy, gry i zabawy animacyjne);
  • poczęstunek (bigos nasutowski i inne atrakcje kulinarne);
  • stoiska informacyjno-promocyjne;
  • i wiele innych.

Uczestnicy wyruszą spod Galerii Olimp w Lublinie (Aleja Spółdzielczości Pracy 34, zbiórka na parkingu w wyznaczonej strefie, obok restauracji McDonald's) o godz. 10:00 i pod opieką doświadczonych rowerzystów ze Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin” przejadą do Nasutowa. Wybrane trasa przejazdu o dystansie około 17 kilometrów jest dostosowana do możliwości zarówno dzieci, jak i dorosłych. Po zakończonym Pikniku uczestnicy wrócą do Lublina również w zorganizowanych grupach i pod opieką doświadczonych rowerzystów.

Do uczestnictwa w Pikniku zapraszamy oczywiście nie tylko rowerzystów! Do Nasutowa można przyjechać również samochodem i skorzystać z zaplanowanych przez nas atrakcji podczas Pikniku! Początek w Nasutowie przewidujemy ok. godziny 12.00. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

W przypadku osób, które chcą wziąć udział w naszym wydarzeniu, a nie ukończyły 16 lat, jest wymagana opieka rodzica/opiekuna. Osoby w wieku 16-18 lat są zobowiązane przedstawić podpisane przez rodzica/opiekuna zezwolenie na udział osoby niepełnoletniej w „Europejskim Pikniku Rowerowym” wraz z deklaracją zwalniającą organizatora z odpowiedzialności za ewentualne doznane urazy wskutek nieszczęśliwego wypadku w czasie przejazdu rowerowego i Pikniku.

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftKe5WvorYCxcU-1Uc40jPhGGSqDaE_SHGR5BtfRAnaOcNzA/viewform

Przed startem podczas rejestracji każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę uczestnictwa Dlatego prosimy o przybycie już po godzinie 9.30. Można także przynieść wypełnioną kartę na miejsce startu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej europe-direct.lublin.pl. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Andrzejem Skórskim, tel. 509 666 777, adres e-mail: a.skorski@eds-fundacja.pl. Serdecznie zapraszamy!

ORGANIZATORZY:

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin
Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw
Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin”


DO POBRANIA

Regulamin Europejskiego Pikniku Rowerowego - PDF

Karta uczestnika Europejskiego Pikniku Rowerowego - PDF

Zgoda rodziców-opiekunów osoby niepełnoletniej na udział w Europejskim Pikniku Rowerowym - PDF

PROJEKTY
FUNDACJI

NowyStaw

Projekt
BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

Projekt
„Ctrl+C – Ctrl+V”

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

LUBELSKIE
CENTRUM
WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

TANDALE
CENTRUM WSPARCIA KOBIET

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

MŁODOŚĆ
MOJĄ SZANSĄ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ