EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2019 ROKU
2019 “Give real life a like!” czyli co młodzież z 4 państw europejskich myśli o mediach społecznościowych

W Domu Nasutów od 12.10.2019 trwa wymiana młodzieży Erasmus +“Give real life a like!”. Projekt łącznie obejmie ponad 20 osób z Polski, Słowacji, Gruzji i Chorwacji, które pracują nad promowaniem świadomej kreacji swojej persony w mediach społecznościowych, kształtowaniem postawy otwartości i odważnego wyrażania siebie i swoich poglądów oraz współpracą międzynarodowa.

Podczas warsztatów z psychologiem, profesjonalnym fotografem i redaktorem tekstów tworzą oni wspólnie wystawę fotografii i artykułów, których celem jest pokazanie różnicy między rzeczywistością a obrazem kreowanym przez ludzi przy pomocy social mediów.Wystawa ukazuje, że manipulowanie obrazem rzeczywistości w social mediach jest ciekawe i być może nawet pożyteczne, jednak na dłuższą metę może nieść ze sobą nieprzyjemne konsekwencje, których można uniknąć poprzez rozsądne kreowanie wizerunku w Internecie. Jej twórcy wierzą, że przyczyni się ona także do rozbudzenia w obserwatorach zainteresowania psychologią mediów, globalizacją i unifikacją kulturową, a także – poprzez ukazanie zgodnej współpracy uczestników wymiany – otworzy ich na kontakty międzynarodowe i interkulturowe.

Zapraszamy na otwarcie wystawy, które odbędzie się już w tą sobotę 19.10.2019 r. o godzinie 13.30 na parterze budynku Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie (wejście od ul. Łopacińskiego). Wystawę będzie można oglądać do 25.10.2019 r.


PROJEKTY
FUNDACJI

NowyStaw

Projekt
BIZNES TO PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

Projekt
„Ctrl+C – Ctrl+V”

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

LUBELSKIE
CENTRUM
WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

TANDALE
CENTRUM WSPARCIA KOBIET

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ
NowyStaw

MŁODOŚĆ
MOJĄ SZANSĄ

PROJEKT FUNDACJI NOWY STAW

WIĘCEJ