12.06.2015 r., GDAŃSK Debata o stosunkach polsko-amerykańskich oraz spotkanie informacyjne nt. stypendiów Fulbrighta RODM Gdańsk

O kondycji relacji Warszawa - Waszyngton, możliwościach oferowanych przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz praktycznych aspektach naukowych wyjazdów do Stanów Zjednoczonych  dyskutowano podczas spotkania, które odbyło się 12.06. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

W spotkaniu zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku przy współudziale Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni wzięli udział specjaliści:

p. Witold Dzielski -  Department Ameryki MSZ
p. Karolina Sobieraj  - Polsko – Amerykańska Komisja Fullbrighta
p. prof.  dr hab. inż. Piotr Lorens -  były stypendysta Fulbrighta, Politechnika Gdańska

Więcej informacji ze spotkania  jest dostępnych w  newsletterze Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku:  "http://www.serwer1540634.home.pl/rodm_gdansk/biuletyn/020.pdf

powiekszeniepowiekszenie