AKTUALNOŚCI 2015 ROKU

12.02.2015 r., LUBLIN Zapraszamy do udziału w szkoleniu medialnym w Nasutowie Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu medialnym w dniach 23-31.03.2015 w Nasutowie koło Lublina. Szkolenie jest częścią długoterminowego projektu „Team up” i angażuje uczestników z takich krajów jak Niemcy, Dania, Rumunia.

Szkolenie jest przeznaczone dla początkujący i średnio zaawansowanych osób i będzie dotyczyć obsługi kamery, realizacji krótkiego filmu wideo, montażu materiału filmowego oraz pisania krótkich tekstów do internetu.

Podczas pobytu w Nasutowie wspólnie z uczestnikami z innych krajów powstaną materiały filmowe, które staną się częścią kolejnej edycji internetowego magazynu telewizyjnego „Team up”.

Szukamy energicznych i zaangażowanych osób, które lubią pracować w międzynarodowej grupie. Jeżeli jesteś osobą między 18 a 30 rokiem życia i mówisz komunikatywnie po angielsku zgłoś się koniecznie. Koszty zakwaterowania, wyżywienia, transportu i materiałów pokrywa organizator.

Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy /pobierz: MSWord/ do 1 marca na adres
m.gnyp@eds-fundacja.pl