AKTUALNOŚCI 2014 ROKU

5.07.2014 – 5.09.2014 - województwo lubelskie Konkurs fotograficzny pt.
„Turcja w obiektywie”
RODM Lublin

Gorąco zachęcamy mieszkańców naszego województwa do udziału w konkursie fotograficznym, pt. „Turcja w obiektywie”.

W bieżącym roku przypada rocznica 600-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Turcją. Wbrew pozorom ze wspomnianym krajem łączą Polskę nie tylko silne więzi polityczne, ale także bliskie relacje handlowe i kulturalne. Z tej okazji ogłaszamy konkurs fotograficzny, który przybliży nam wiedzę na temat omawianego państwa.

Przedmiotem fotografii, które wezmą udział w konkursie będą obiekty lub widoki uwiecznione podczas Państwa wyjazdu do Turcji. W konkursie fotograficznym może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, który ukończył 18 lat i nie jest profesjonalnym fotografem ani nie wykonuje fotografii komercyjnych.

Zwycięzca naszego konkursu otrzyma tablet.
Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają torby oraz upominki ufundowane przez organizatorów, czyli Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin. Partnerem przedsięwzięcia jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie.

Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie.
Zdjęcia wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym prosimy przesyłać
na adres: rodm@rodm-lublin.pl w terminie do 5 września 2014 roku do godziny 16.00.

Przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Andrzej Skórski,
tel. 81 536 10 94, e-mail: a.skorski@rodm-lublin.pl.

DO POBRANIA:

rodm