EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2014 ROKU


24 kwietnia 2014 Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej 2014 RODM Lublin

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w Kongresie Inicjatyw Europy Wschodniej (KIEW), który odbędzie się w dniach 2-4 października 2014 roku w Lublinie.

Rejestracja uczestników będzie trwała do 15 września br. (dla uczestników potrzebujących zaproszenie dla otrzymania wizy do 22 sierpnia).

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod poniższymi linkami:
Formularz zgłoszeniowy - http://kongres.lublin.eu/rejestracja
The registration form - http://kongres.lublin.eu/en/registration
Регистрационная форма - http://kongres.lublin.eu/ru/rejestracja-ru

W tym roku będzie miała miejsce kolejna edycja Konkursu na najlepsze projekty współpracy transgranicznej. Zachęcamy Państwa do wzięcia w nim udziału. Termin zgłaszania projektów upływa 16 czerwca 2014 roku. Link do Konkursu: http://kongres.lublin.eu/konkurs

Miasto Lublin i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego po raz trzeci będą występowali w roli organizatorów Kongresu. I i II edycja kongresu odniosły duży sukces. Materiały do pobrania na temat KIEW 2011, 2012 i 2013 znajdują się tutaj: http://kongres.lublin.eu/materialy-do-pobrania

Zachęcamy Państwa do czynnego udziału w tworzeniu KIEW poprzez wysyłanie propozycji tematów paneli dyskusyjnych na e-mail: kongres@lublin.eu Podczas Kongresu organizatorzy zapewniają tłumaczenie wszystkich prezentacji i dyskusji na język rosyjski, angielski i polski.

Więcej informacji o kongresie można znaleźć na stronie: http://kongres.lublin.eu/

Partnerem przedsięwzięcia jest
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie.

rodm