AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

30.11.2013 Lublin Forum katolików w biznesie Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Przedstawiciele Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw uczestniczyli w pierwszym zjeździe katolickich środowisk biznesowych z całej Polski.

a

30 listopada 2013 roku w Krakowie odbyło się Forum, podczas którego odbyły się spotkania robocze, indywidualne prezentacje firm i związków  oraz targi organizacji i inicjatyw. W wydarzeiu uczestniczyło blisko 50 podmiotów biznesowych i związków zrzeszających firmy i organizacje katolickie [więcej]

Fundacja Nowy Staw miała okazję zaprezentować swoją działalność, w tym zaprosić do współtworzenia Chrześcijańskiego Tygodnia Społecznego. Chcemy aby CHTS stał się miejscem spotkania i dyskusji środowisk katolickich, aby jednoczył środowisko w poszukiwaniu dobrych rozwiązań dla naszego kraju. Chcemy aby tydzień społeczny był miejscem promocji dobrych inicjatyw, które katolicy podejmują w różnych regionach oraz poprzez targi – płaszczyzną prezentacji firm działających z duchem katolickiej nauki społecznej. V Chrześcijański Tydzień Społeczny odbędzie się w dniach 8-10 maja 2014r. w Lublinie w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Już teraz zapraszamy wszystkich do współpracy.

a

Drugiego dnia Forum odbyła się X Pielgrzymka Przedsiębiorców i Pracodawców [przeczytaj relację]

Spotkanie miało miejsce w Domus Mater,
zorganizowane zostało z inicjatywy
Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT
.

O Forum katolików w biznesie ks. Przemysław Król SCJ.

Foto: http://www.duszpasterstwotalent.pl