AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

21.11.2013 Lublin Umowa partnerska KUL i Europejskiego Domu Spotkań - Fundacji Nowy Staw Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

21 listopada Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II podpisał umowę partnerską z Europejskim Domem Spotkań – Fundacją Nowy Staw.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Umowę podpisali Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński oraz
Prezes Zarządu EDS-FNS Tomasz Różniak i Anna Moskwa - Wiceprezes Zarządu EDS-FNS.

Współpraca będzie polegała na realizacji projektów o charakterze promocyjnym i badawczym. Główne cele to promocja wymiany międzynarodowej studentów i doktorantów, wspólne projekty służące podniesieniu jakości kształcenia oraz zwiększeniu dostępności programów szkoleniowych, wydarzeń kulturalnych, sportowych i naukowych. Popularyzacja wyników badań, m.in. poprzez organizację debat, konferencji, szkoleń i seminariów. Współpraca zespołów projektowych przy aplikowaniu o dotacje, a także promocja Uniwersytetu i jego oferty edukacyjnej i upowszechnianie oferty projektowej Fundacji wśród społeczności akademickiej.

Informacje w witrynie KUL: