AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

30.08.2013 Lublin Konkurs pt. „Zoom na Chorwację” Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie

W okresie wakacyjnym zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny pt. „Zoom na Chorwację”, w którym mieszkańcy Lublina mogli nadsyłać zdjęcia nowego kraju członkowskiego UE.

W dniu 1 lipca 2013 r. Chorwacja przystąpiła do Unii Europejskiej. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny, dzięki któremu mieszkańcy województwa mogli poznać lepiej nowy kraj członkowski UE.

Zwycięzca konkursu otrzymał cyfrowy aparat fotograficzny. Osoby, które zajęły drugie i trzecie miejsce, otrzymały torby na laptopa oraz drobne upominki ufundowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin.

rodm