AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

17.04.2013 r. Nasutów k. Lublina Szkolenie „Fundusze europejskie dla organizacji pozarządowych” Europe Direct – Lublin

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin zorganizował bezpłatne szkolenie poświęcone możliwościom pozyskania funduszy europejskich dla organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego. Szkolenie odbyło się 17 kwietnia 2013.

Szkolenie obejmowało przedstawienie możliwości finansowania działalności organizacji pozarządowych na Lubelszczyźnie ze źródeł UE (m.in. Program Kultura, Program Europa dla Obywateli, Norweski Mechanizm Finansowy, Program Młodzież w działaniu i inne), omówienie ogólnych zasad współfinansowania projektów ze środków unijnych i przygotowania projektów wg standardów unijnych.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Uczestnicy szkolenia mieli także możliwość bezpośrednich konsultacji indywidualnych z trenerem, specjalistą z zakresu funduszy strukturalnych.

Szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.