AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

02-09.02.2013 Blossin, Niemcy ; sierpień 2013 Nasutów, Polska Tanzwerkstatt Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Warsztaty taneczne, w których wzięła udział młodzież z Polski oraz grupa młodzieży z Niemiec odbyły się w Centrum Kształcenia Młodzieży w Blossin (Brandenburgia). W tygodniowym spotkaniu wzięło udział 8 Polaków oraz 9 Niemców.

Podczas warsztatów tanecznych młodzież miała możliwość poznać rówieśników z Niemiec oraz odkryć zamiłowanie do tańca. Wspólnie z nimi wypróbowali różne style taneczne oraz nauczyli się tworzyć choreografię. Poza tym dowiedzieli się wiele na temat kraju zachodniego sąsiada. Druga część projektu polsko-niemieckiego spotkania odbędzie się w wakacje w Nasutowie.