AKTUALNOŚCI 2013 ROKU

13.03.2013 r. Lublin Wiosenne spotkanie dla wolontariuszy fundacji. Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Czas obudzić się z zimowego snu i zacząć aktywnie działać. W środę 13 marca o godz. 16 w Kawiarnio-Księgarni Spółdzielnia odbyło się wiosenne spotkanie dla wolontariuszy fundacji.

Zgromadziliśmy grupę około 20 osób z głowami pełnymi pomysłów. Podczas spotkania poznaliśmy się bliżej, nowi wolontariusze mogli dowiedzieć się czym zajmuje się Fundacja i jak działa program Młodzież w Działaniu, pracowaliśmy kreatywnie nad pomysłami projektowymi dzieliliśmy się doświadczeniami.

Już niedługo kolejne spotkanie, na którym będziemy rozwijać wasze pomysły projektowe. Już wkrótce rozpoczyna się okres realizacji wielu projektów z pewności będziemy potrzebować waszego zaangażowania. Przed nami wile ciekawych wyzwań.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

Kontakt:
a.sagan@eds-fundacja.pl