AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

06.12.2012 Szkolenie regionalne Programu "Młodzież w działaniu" Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw
  • Termin spotkania: 6 grudnia
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejsce spotkania: Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 64 (siedziba Stowarzyszenia Wspólnota Polska)
  • Rodzaj spotkania: regionalne

Cel i tematyka:

Szkolenie ma na celu zdobycie umiejętności z zakresu przygotowania projektów do Programu „Młodzież w Działaniu”. Szkolenie będzie obejmowało tematykę zarządzania projektem, praktycznej pracy z wnioskiem. Warsztaty będą prowadzone z formie interaktywnej przez trenera Narodowej Agencji Programu"Młodzież w działaniu" - Annę Szlęk.

Profil uczestnika:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z organizacji i grup młodzieżowych działających na terenie woj. mazowieckiego, które planują organizować projekty i wnioskować do Narodowej Agencji Programu „Młodzież w Działaniu” o fundusze na ich realizację. Preferowane będą osoby, które są bezpośrednio zaangażowane w realizację projektu.

Zgłoszenia:

W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 25 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.Prosimy o przysyłanie do nas zgłoszeń mailem na adres a.sagan@eds-fundacja.pl do 02 grudnia 2012r.

Formularz do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy /MS Word