AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

14.12.2012 do 31.03.2013 „NGO Master” - MBA dla organizacji pozarządowych Instytut Rynku Pracy – Fundacja Nowy Staw

a

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym NGO Master - MBA dla organizacji pozarządowych. Oferujemy 122 godz. szkoleniowe, w tym: 7 sesji wyjazdowych w weekendy (w okresie grudzień-marzec), konsultacje z tutorem. Kursy startują w grudniu 2012 r. w okolicach: Warszawy, Rzeszowa i Gdańska. Więcej: http://ngomaster.pl

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym „NGO Master”- MBA dla organizacji pozarządowych.

Projekt przeznaczony jest dla przedstawicieli zarządów, organów nadzoru i kadry zarządzającej fundacji, stowarzyszeń, jednostek organizacyjnych kościoła i związków wyznaniowych.
W ramach projektu realizowany będzie kurs, którego program został zbudowany w oparciu o zasady executive learning i nawiązuje do koncepcji MBA. Wyposaża uczestnika we wszystkie kompetencje
i wiedze niezbędną do skutecznego zarządzania organizacją w oparciu o standardy.

Kurs obejmuje 122 godziny, w tym:

• 112 godzin szkoleniowych – 7 sesji wyjazdowych w weekendy (w okresie grudzień-  marzec)
  • 7 godzin konsultacji on-line z tutorem
  • 3 godziny konsultacji z tutorem na miejscu w organizacji

Tematyka poszczególnych sesji:

• Standard, nowoczesne zarządzanie, jakość
  • Standardy w finansach, w tym dysponowanie środkami publicznymi
  • Organizacja w otoczeniu – standard budowania relacji
  • Standard w zarządzaniu personelem – procesy personalne
  • Marka, promocja – standard wizerunku
  • Seminarium dyplomowe – spotkanie z tutorami – diagnoza organizacji, przygotowanie szkiców planów wdrożenia standardów
  • Monitoring, ewaluacja, kontrola standardów

W oparciu o program kursu i wsparcie tutora każdy z uczestników opracuje własny projekt menadżerski dla swojej organizacji pozarządowej. Kurs kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu.
Kurs poprowadzi kadra akademicka oraz liderzy życia gospodarczego i społecznego. Każda z prowadzących osób to wybitny specjalista wyłoniony w drodze konkursu.
Z jednej organizacji w kursie może wziąć udział tylko 1 osoba. Grupy będą liczyły 20 osób.

Uczestnikom zapewniamy:

• zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • materiały
  • zwrot kosztów dojazdu (dla chętnych transport z miasta wojewódzkiego do i z miejsca kursu).

Rekrutacja trwa, zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2012 r. – liczba miejsc ograniczona.

Kursy zostaną uruchomione już w grudniu tego roku
w okolicach Warszawy, Rzeszowa i Gdańska.

Więcej informacji na stronie ngomaster.pl.

Projekt “NGO Master” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego