AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

8.07.2012 r. Lublin - Nasutów Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy "Seniorzy na Rowery" RCIE, ED

Chcesz aktywnie spędzić weekend z rodziną? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym „Seniorzy na Rowery”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców woj. lubelskiego do udziału w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym pt. „Seniorzy na Rowery”, który odbędzie się w niedzielę 8 lipca 2012 r.

Uczestnicy wyruszą w trasę do Nasutowa o godzinie 12.00 z pętli autobusowej na ul. Koncertowej w Lublinie (zapisy przyjmujemy od godziny 11.30). Wcześniej należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną pod linkiem:http://www.lenalubelska.pl/konferencje.html

Po dotarciu na miejsce zapraszamy do udziału w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach: ognisku i pieczeniu kiełbasek, grach oraz zabawach dla małych i dużych, mierzeniu alkogogli - czyli praktycznej nauki zachowania zasad bezpieczeństwa na drodze, przejazdu bryczką, nauki strzelania z łuku oraz konkursów z nagrodami.

powiekszenie

Pierwsze 120 osób otrzyma od organizatorów kamizelki odblaskowe.

powiekszenie