AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

22.04.2012 r. Nasutów k. Lublina Break the generation gap Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

22 kwietnia zakończyła się międzynarodowa wymiana medialna w Nasutowie Break the generation gap. Młodzież z Polski, Czech, Anglii, Hiszpanii i Finlandii przez tydzień pracowała wspólnie z grupą seniorek z Dzielnicowego Domu Kultury Węglin.

Tematem wymiany było nawiązanie więzi pokoleniowej między młodzieżą a seniorkami poprzez media. Uczestnicy wspólnie pracowali nad stworzeniem dwóch filmów, bloga i wystawy fotograficznej. W programie wymiany znalazły się warsztaty medialne, wieczory międzypokoleniowe sesje integracyjne, gra miejska. Świetna atmosfera podczas spotkania pozwoliła na złamanie barier międzypokoleniowych i językowych.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszenie

Wymiana zakończyła się wernisażem prac 21 kwietnia w Księgarnio-Kawiarni Spółdzielnia przy ul. Peowiaków 11, która będzie można zobaczyć do 4 maja.

Zapraszamy na blog projektu: generationgap.eds-fundacja.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków
Programu „Młodzież w Działaniu” Unii Europejskiej.

www.mlodziez.org.pl