AKTUALNOŚCI 2012 ROKU

28.01-04.02.2012 Nasutów Polsko-niemieckie warsztaty taneczne Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

W dniach 28 stycznia - 4 lutego w Nasutowie odbędzie się druga część polsko-niemieckiego projektu tanecznego.

Spotkanie jest wspólną inicjatywą Europejskiego Domu Spotkań-Fundacji Nowy Staw w Lublinie, jak również organizacji Jugendbildungszentrum Blossin e.V. Podczas drugiej części spotkania młodzież z obu krajów weźmie udział w warsztatach z tańców nowoczesnych i standardowych.

Warsztaty taneczne będę urozmaicane animacjami językowymi, grami integracyjnymi, czy też wieczorami międzykulturowymi, co będzie wspierać komunikację i integrację w grupie międzynarodowej. Podczas gry miejskiej uczestnicy lepiej poznają Lublin.

Celem spotkania jest budowanie solidarności między narodami.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży