AKTUALNOŚCI 2011 ROKU

31.08.2011 | Ostrołęka Zakończenie realizacji projektu "OTWARTA-NIEZALEŻNA-AKTYWNA" Instytut Runku Pracy

Informujemy, że 31.08.2011 r. zakończyliśmy realizację projektu "OTWARTA-NIEZALEŻNA-AKTYWNA" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W projekcie wzięło udział w sumie 88 kobiet nieposiadających zatrudnienia, mieszkanek Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

W ramach projektu uczestniczki wzięły udział w warsztatach aktywizujących, szkoleniu komputerowym, szkoleniu zawodowym, odbyły spotkania z doradcą zawodowym oraz staż zawodowy trwający od 3 do 5 miesięcy u wybranego przez siebie pracodawcy.

Projekt cieszył się dużym powodzeniem – otrzymaliśmy znacznie więcej zgłoszeń niż miejsc w projekcie. Nasze uczestniczki były bardzo zadowolone z udziału, jak też otrzymanego wsparcia, i chętnie poleciłyby udział w tego typu przedsięwzięciu swoim znajomym.

Projekt prezentowany był na dwóch konferencjach: „Mama może wszystko” w Ostrołęce oraz „Mazowszanki przedsiębiorcze w sieci” w Warszawie.