AKTUALNOŚCI 2011 ROKU

01.09.2011| Kielce Szkolenia zawodowe w ramach projektu „Wracam do pracy!” rozpoczęte! Instytut Rynku Pracy

Rozpoczynamy realizację szkoleń zawodowych dla uczestniczek projektu „Wracam do pracy!”.

Koniec wakacji to intensywny czas dla uczestniczek II edycji projektu. Trzy grupy tematyczne szkolą się w wybranym kierunku: administracja i zarządzanie sekretariatem, podstawy księgowości z obsługą programów finansowo- księgowych, handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej.

Zajęcia potrwają do połowy września. W tym czasie uczestniczki pod okiem ekspertów nabywają wiedzę i umiejętności przydatne podczas pracy na interesujących ich stanowiskach. Jest to ostatni krok przed rozpoczęciem staży zawodowych.