AKTUALNOŚCI 2011 ROKU

13-19.06.2011 Flecken-Zechlin Młodzi ludzie na europejskim rynku pracy Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

W dniach 13-19 czerwca we Flecken-Zechlin odbędzie się polsko-niemieckie spotkanie młodzieży, dotyczące sytuacji na rynku pracy w Polsce i w Niemczech.

Spotkanie jest wspólną inicjatywą Europejskiego Domu Spotkań-Fundacji Nowy Staw w Lublinie, jak również organizacji(DGB Jugendbildungsstaette) we Flecken-Zechlin. Celem spotkania jest porównanie możliwości zatrudnienia młodych ludzi zarówno w Polsce jak i w Niemczech.
Młodzież z obu krajów będzie miała okazję pracować w międzynarodowych grupach, brać czynny udział w warsztatach tematycznych czy też odwiedzić poradnię Eurodesk.
Seminarium jest skierowane do młodych ludzi, którzy planują podjąć pracę za granicą.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży