AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

12-17.12.2010. Lublin - Nasutów 9. edycja szkolenia dla multiplikatorów i organizatorów
projektów edukacyjnych i młodzieżowych
Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw zaprasza chętne osoby do udziału w corocznie organizowanym szkoleniu z zakresu:

• planowania i zarządzania projektami metodą GOPP (zarządzanie projektem zorientowane na cel, Goal Oriented Project Planning)
  • organizowania i zarządzania projektami edukacyjnymi i młodzieżowymi
  • animacja językowa, aktywizacja i integracja uczestników projektów
  • edukacja międzykulturowa
  • możliwości realizowania projektów w ramach programów: Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Programu „Młodzież w działaniu”
  • wolontariat i praktyki w Europejskim Domu Spotkań – Fundacja Nowy Staw

które odbędzie się w dniach 12 – 17 grudnia br. w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie, około 15 km od Lublina. Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych wolontariatem i pracą przy projektach młodzieżowych i edukacyjnych realizowanych przez naszą Fundację zarówno w Polsce jak i w innych państwach europejskich.

Czego można się nauczyć?

Celem szkolenia jest przygotowanie was do samodzielnego planowania                        i zarządzania projektami edukacyjnymi i młodzieżowymi, począwszy od napisania wniosku po zorganizowanie, realizację i podsumowanie projektu. W czasie szkolenia poruszane będą wszystkie aspekty pracy projektowej. Ponadto uczestnicy szkolenia wdrożeni będą w pracę naszej Fundacji. Po ukończeniu kursu zainteresowane osoby będą mogły pracować w naszej Fundacji w charakterze wolontariuszy, a w przyszłości tworzyć swoje własne projekty.

Warunki:

• ukończone 18 lat
  • uczestnicy kursu mają zagwarantowany nocleg i wyżywienie w czasie kursu, materiały szkoleniowe oraz ubezpieczenie NNW

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 06 grudnia 2010 roku. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić na stronie:

Kontakt:
Agata Kołtunik
a.koltunik@eds-fundacja.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

DO POBRANIA:

Program szkolenia /PDF/