AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

11-14.11.-20.11.2010. Nasutów Rekrutacja na warsztaty „Aktywni? Młodzież w dorosłym świecie”
w dniach 11-14 listopada w Nasutowie k/Lublina
Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W dniach 11-14 listopada odbędą się w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie warsztaty w ramach projektu „Aktywni? Młodzież w dorosłym świecie”. Wezmą w nich udział młodzi ludzie z Lubelszczyzny oraz zaproszeni goście.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Warsztatami przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek 5. listopada. Zarówno osoby zakwalifikowane, jak i nieprzyjęte z powodu braku miejsc zostaną poinformowane mailowo o wynikach rekrutacji w poniedziałek 8. listopada.

Życzymy powodzenia!

Warsztaty poprzedzi udział w uroczystych obchodach Dnia Niepodległości oraz msza święta. W ramach warsztatów przewidziane jest spotkanie z o. Ludwikiem Wiśniewskim, dominikaninem, jednym z najważniejszych opozycjonistów w PRL, a także z panią Małgorzatą Choma-Jusińską, historyczką IPN. Podczas warsztatów poruszane będą następujące zagadnienia: „Przedsiębiorczość jako sposób na bezrobocie wśród młodzieży”, „Edukacja formalna-przygotowanie do wejścia w dorosłe życie?” oraz „Aktywność młodzieży w społeczności lokalnej”.

Warsztaty poprowadzą trenerzy oraz eksperci, odbędzie się również sesja integracyjna.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać do 5 listopada na adres m.malyska@eds-fundacja.pl.

DO POBRANIA :

Projekt jest współfinansowany ze środków
Programu „Młodzież w Działaniu” Unii Europejskiej.

www.mlodziez.org.pl