AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

21.09.2010 Kielce „Kariera młodych w Twoich rękach” – po konferencji otwierającej Instytut Rynku pracy

Konferencja otwierająca projekt „Kariera młodych w Twoich rękach” odbyła się we wtorek 21.09.2010 r. w godz. 10.00 – 13.00 w Hotelu Dal przy ul. Piotrkowskiej 12 w Kielcach.

W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele oraz pedagodzy ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z obszaru województwa świętokrzyskiego.
Celem spotkania było zapoznanie reprezentacji szkół ze szczegółami Projektu. W trakcie konferencji przedstawiono ponadto zarysy poszczególnych bloków szkoleniowych realizowanych w ramach Projektu. Odbyła się także prezentacja działalności Instytutu Rynku Pracy.

Szczegółowa relacja z konferencji: http://www.irp-fundacja.pl/kariera_mlodych/004.php