AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

13.07.2010 Lublin Europa Nasza wspólna przyszłość. Polsko-niemiecko-francuska wymiana młodzieży Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

Młodzież z Polski, Niemiec i Francji w dniach 17.07-30.07. weźmie udział w dwuczęściowej wymianie młodzieży dotyczącej antydyskriminacji i uprzedzeń występujących we współczesnych europejskich społeczeństwach.

W ramach dwuczęściowej wymiany młodzi Niemcy, Francuzi i Polacy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach na temat szeroko pojętej problematyki antydyskriminacji. Ponadto program wymiany wzbogacony jest o kreatywne warsztaty plastyczne i muzyczne.

Pierwsza część wymiany odbędzie się Europejskim Dom Spotkań w Nasutowie, druga będzie miała miejsce w Dreźnie.

Organizatorami spotkania są: Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw, Europe Direkt e.v. i Stowarzyszenie CEFIR.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży
i Niemiecko-Francuskiej Współpracy Młodzieży