AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

10.06.2010 r. | Nasutów k. Lublina Szkolenie „Fundusze unijne dla samorządów” Europe Direct – Lublin

Punkt Informacyjny Europe Direct – Lublin zorganizował kolejne szkolenie poświęcone możliwościom pozyskania funduszy strukturalnych dla przedstawicieli samorządu terytorialnego z województwa lubelskiego. Szkolenie odbyło się w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw w Nasutowie w dniu 10.06.2010 r.

Szkolenie obejmowało następujące tematy: programy operacyjne dla samorządów, wytyczne związane z przygotowaniem projektów inwestycyjnych, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych – wniosek, załączniki.

Po zakończonym szkoleniu była możliwość bezpośrednich konsultacji indywidualnych z trenerem, specjalistą z zakresu funduszy strukturalnych. Uczestnicy mogli uzyskać poradę i szczegółowe informacje odnośnie pozyskania funduszy strukturalnych z UE na realizowane przez siebie projekty.