AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

08.05.2010 | Lublin Warsztaty w ramach projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży” Instytut Rynku Pracy - Fundacja Nowy Staw

Odbyły się już trzecie i czwarte warsztaty w dniach 04.05-08.05.2010r. w Nasutowie w ramach projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży”

Wersja długa: Warsztaty dla uczestników z Polski, Ukrainy i Białorusi były prowadzone przez trenerki z Norwegii. Zakres tematyczny jaki był poruszany na zajęciach obejmował: Wprowadzenie do systemu doradztwa zawodowego w Norwegii, Doradztwo dla młodzieży gimnazjalnej, Wizyty doradcze w szkołach i przedsiębiorstwach, Doradztwo grupowe jako jedna z metod doradztwa zawodowego dla młodzieży, Rozmowa o karierze – metodologia, Informacje o tematycznych stronach www i testach, Kursy informacyjne dla rodziców, Coaching – doradztwo indywidualne i prezentacja narzędzi, Trening indywidualny, Kurs masteringu – „Tak, potrafię!”. Trenerzy norwescy prezentowali narzędzia i metody wykorzystywane w ich pracy z młodzieżą, dzięki temu było możliwe nawiązanie dyskusji wśród uczestników projektu i porównanie systemów doradztwa w każdym z krajów.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Wsparcie udzielone przez