AKTUALNOŚCI 2010 ROKU

10.05.2010 | Nasutów Taniec ponad granicami. Polsko-niemiecka wymiana młodzieży Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

"Tańczymy do śmiechu, tańczymy do łez, tańczymy do szaleństwa, tańczymy do obaw, mamy nadzieję na taniec, tańczymy na krzyki, jesteśmy tancerzami, tworzymy marzenia."

W terminie 14.05-22.05 w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie odbędzie się polsko-niemiecka taneczno-teatralna wymiana młodzieży.

Podczas warsztatów taneczno- teatralnych polscy i niemieccy uczestnicy zgodnie z hasłem iż „Każdy Taniec jest odkryciem nas samych” będą podążać m.in. w takt rytmów tańca współczesnego, Belly Dance, Capoeira i Rock&Rolla.

W ramach spotkania przewidziane są ponadto warsztaty z komunikacji niewerbalnej, mowy ciała, ruchu na scenie, wizyta w szkole tańca a także wspólny tematyczny wieczór międzynarodowy.

Efektem końcowym polsko-niemieckiego spotkania młodych tancerzy będzie występ w Lublinie.

Osoba kontaktowa
Agata Kołtunik