AKTUALNOŚCI 2009 ROKU

18.07-25.07.2009 Nasutów Ruch, fitness i zdrowe odżywianie Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W terminie 18- 25 lipca w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie młodzież z Polski i Niemiec spotkała się aby w wakacyjnym nastroju nauczyć się jak aktywnie spędzić wolny czas oraz zdrowo się odżywiać. Głównym celem projektu było uświadomienie uczestnikom jak ważną rolę w życiu odgrywa sport i zdrowa dieta.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Podczas spotkania młodzież miała szansę uczestniczyć w zajęciach fitness prowadzonych przez profesjonalnego instruktora. Następnie role odwróciły się i to poszczególne grupy uczestników przygotowywały zajęcia ruchowe dla pozostałych. Ponadto w ramach projektu młodzież udała się nad Zalew Zemborzycki, po którym pływała kajakami oraz uczestniczyła w nocnej grze po lesie. Ciekawym przeżyciem było zapewne własnoręczne przygotowywanie zdrowego posiłku, zakończone piknikiem.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży