AKTUALNOŚCI 2009 ROKU

20.07.2009 Lublin Polsko-niemiecka wymiana młodzieży- „Ruch, fitness i zdrowe odżywianie” Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W dniach 18- 25 lipca 2009 roku odbędzie się polsko-niemieckie spotkanie dla młodzieży w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie koło Lublina.

Głównym celem spotkania jest uświadomienie uczestnikom, jak ważne jest aktywne spędzanie wolnego czasu oraz zdrowa dieta. W ramach projektu młodzież będzie miała okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora fitness, odwiedzić basen oraz uczestniczyć w nocnej grze po lesie. Dodatkowo uczestnicy wymiany będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę o zdrowym żywieniu podczas samodzielnego przygotowywania posiłku, zwieńczonego wspólnym piknikiem na świeżym powietrzu.

Ponadto w planie jest ognisko oraz wieczór międzynarodowy, które pozwolą uczestnikom poznać się bliżej oraz wymienić swoje poglądy i doświadczenia.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży