AKTUALNOŚCI 2009 ROKU

16.07.2009 Lublin Rekrutacja na Forum Ekonomiczne Młodych Liderów rozpoczęta! Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Kończy się proces rekrutacji uczestników Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Dotychczas nadesłano 590 zgłoszeń z 38 państw europejskich. Chętni z Polski mogą nadsyłać swoje aplikacje do 17 lipca.

Formularze zgłoszeniowe na Forum można wypełniać on-line na stronie Forum www.forum-leaders.eu.

Rekordowa liczba przesłanych zgłoszeń prawdopodobnie jest skutkiem nowego systemu rekrutacji online, który uruchomiliśmy w tym roku”, tłumaczy Michał Wójcik, Dyrektor Programowy Forum.

Formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.forum-leaders.eu pozwala każdemu młodemu liderowi od Armenii po Portugalię na przesłanie swojej aplikacji w czasie krótszym niż godzina. W poprzedniej edycji Forum w 2008r. uczestnicy składali swoje aplikacje przesyłając tradycyjnego maila.

W tym roku korzystamy też z nowych sposobów promocji Forum w internecie używając do tego celu portali społecznościowych, takich jak np. Facebook, Twitter, XING, czy Nasza Klasa. To znacznie zwiększyło zakres naszego oddziaływania”, dodaje Daniel Stelmasiewicz, Koordynator Forum Ekonomicznego.

Biuro koordynacyjne Forum Ekonomiczne Młodych Liderów akceptuje jeszcze zgłoszenia do piątku, 17 lipca 2009.
Tu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy: http://www.forum-leaders.eu/2009/zgloszenie.php

powiekszenie

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest największym spotkaniem młodych liderów w Europie. W tym roku w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów weźmie udział ponad 350 przedstawicieli organizacji politycznych, pozarządowych, społecznych i gospodarczych z 33 krajów Europy. Forum odbędzie się w dniach 8- 12 września 2009 w Nowym Sączu. Forum Ekonomiczne Młodych Liderów w Nowym Sączu jest programem partnerskim XIX Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Wartość merytoryczna i sukces organizacyjny corocznych edycji pozwala na określenie Forum jako jednego z najważniejszych wydarzeń międzynarodowych młodego pokolenia. Świadczy o tym także 31 akredytacji prasowych z całej Europy i duża obecność w mediach relacji z przebiegu obrad. Dobrą rekomendacją wydarzenia są też tytuły relacji medialnych o ‘młodym Davos’ i twórczym spojrzeniu na wyzwania Europy. Wszystkie obrady plenarne za pośrednictwem telewizji są on-line dostępne w internecie.

Więcej informacji udziela:
Daniel Stelmasiewicz