AKTUALNOŚCI 2009 ROKU

28.12.2008-05.01.2009. Nasutów Kulturalna Europa Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Podczas projektu młodzi Niemcy, Białorusini i Polacy spotkali się w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie aby poznać tradycje świąteczno-noworoczne, jakie kultywowane są w tych trzech krajach.

W trakcie projektu młodzież uczestniczyła min. w warsztatach plastycznych, na których przygotowywała ozdoby świąteczne, oraz maski karnawałowe. Część projektu to też spotkania integracyjne i rozrywkowe, jak np. wieczory narodowe, czy wspólny wyjazd do Lublina.
Punktem kulminacyjnym projektu było bez wątpienia wspólne przywitanie Nowego Roku.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie powiekszeniepowiekszenie

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży