EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJA NOWY STAW


AKTUALNOŚCI 2008 ROKU


22.09.-30.09.2008, Nasutów Aktywni społecznie Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W terminie 22-30 września w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie miał miejsce projekt pedagogiczny, podczas którego młodzież z Polski i Niemiec dyskutowała na temat edukacji oraz pracy socjalnej w obu krajach. Podczas wizyt w domu dziecka, hospicjum i przedszkolu uczestnicy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda praca w tych placówkach i zdobyć nowe doświadczenia.

Uczestnicy projektu nabywali też umiejętności pracy z młodzieżą na międzynarodowych projektach wymiany młodzieży. Nie zabrakło też czasu na dobrą zabawę: kurs salsy podczas " Havana night", poznawanie bliżej kultury i zwyczajów niemieckich i polskich podczas wieczorów narodowych, a także nauka jazdy konnej. To wszystko gwarantowało świetną zabawę po pracowitych warsztatach. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na drugą część projektu, która odbędzie się w kwietniu przyszłego roku w Hamburgu.


powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży