AKTUALNOŚCI 2008 ROKU

25.08.2008 Szkolenie na temat wizualizacji kampanii wyborczej oraz produkcji materiałów wyborczych dla członków białoruskich organizacji społecznych Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

W dniach 21-23 sierpnia w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie k/Lublina odbyło się czwarte spotkanie w ramach projektu „Szkolenia na temat prowadzenia kampanii wyborczej dla członków białoruskich organizacji społecznych”.

Tym razem poświęcone ono będzie zasadom wizualizacji kampanii wyborczej oraz produkcji materiałów wyborczych. Poza wykładami teoretycznymi na temat wykorzystania poszczególnych kolorów, języka wykorzystywanego podczas kampanii wyborczej, uczestnicy projektu samodzielnie przygotowali projekty ulotek wyborczych.

W warsztatach wzięli udział kandydaci do białoruskiego parlamentu oraz członkowie ich sztabów wyborczych – łącznie 11 osób.

powiekszenie

Projekt jest współfinansowany w ramach programu pomocy zagranicznej
Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2008 r.