AKTUALNOŚCI 2008 ROKU

6.06.2008. Lublin Szkolenia regionalne - to już koniec! Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Na początku czerwca zakończył się cykl szkoleń regionalnych nt. programu „Młodzież W Działaniu” oraz pozyskiwania środków z programu.

Wraz z dniem 6 czerwca zakończył się cykl szkoleń regionalnych dotyczący programu „Młodzież w Działaniu”. Od początku roku Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw przeprowadziła pięć dwudniowych szkoleń w Lublinie oraz dwa szkolenia pod Rzeszowem.

W sumie w siedmiu szkoleniach wzięło udział ponad 160 osób z województw lubelskiego oraz podkarpackiego zainteresowanych realizowaniem projektów w ramach programu Młodzież w Działaniu oraz pozyskaniem wiedzy na temat możliwości, jakie program daje młodzieży oraz organizacjom pracującym z i dla młodych ludzi.

Zapraszamy na kolejne szkolenia, o których na bieżąco będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Projekt jest współfinansowany ze środków
Programu „Młodzież w Działaniu” Unii Europejskiej.
www.mlodziez.org.pl